زنجیرهای طلا از جمله زیورآلاتی هستند که همواره در صنعت مد جایگاه خاصی داشته و از دیرباز مورد استفاده خانم ها قرار می گرفته است. امروزه زنجیرهای طلا همچنین مورد توجه آقایان نیز قرار گرفته است. آقایان جوان معمولا از زنجیر های طلا زینتی در مدل های مردانه استفاده می کنند. طبق قوانین مد و فشن هرساله یک نمونه زنجیر طلا با طراحی خاصی به عنوان مد سال معرفی می شود. در سال ۲۰۲۰ از زنجیر های طلا با ضخامت زیاد و بلند رونمایی شده است. در ادامه مقاله به جزئیات زنجیرهای طلا ۲۰۲۰ بیشتر خواهیم پرداخت.

زنجیرهای طلا 2020

انواع زنجیرهای طلا 2020

زنجیرهای مدل ۲۰۲۰ در طراحی های مختلف با عیارهای متفاوت در بازار عرضه می شوند. این زنجیرها در دو مدل توپر و توخالی تهیه و تولید می شوند. توجه داشته باشید که این امر در قیمت زنجیر طلا نیز تاثیرگذار می‌باشد و انتخاب توپر یا تو خالی بودن زنجیر به بودجه شما بستگی دارد. اگر قصد دارید زنجیر را به همراه یک آویز یا پلاک استفاده کنید، پیشنهاد می کنیم از زنجیرهای ۲۰۲۰ توخالی انتخاب کنید و در عوض تمرکز خود را به انتخاب آویز معطوف کنید تا بیشتر به چشم بیاید. لازم به ذکر است که زنجیرهای توخالی استحکام کمتری نسبت به سایر زنجیرهای طلا دارند. انواع دیگر زنجیرهای طلا زنجیرهایی با بافت درشت هستند که به صورت تک استفاده می شوند و بیشتر مورد علاقه آقایان می باشند. این مدل زنجیرهای خاص در سال ۲۰۲۰ بیشتر مورد توجه قرار گرفته و معمولاً بدون آویز مورد استفاده قرار می گیرند. در مجموع می توان زنجیرهای طلا ۲۰۲۰ را در سه دسته بافت، کلاسیک و براق تقسیم بندی نمود.

نکات خرید زنجیرهای طلا 2020

برای خرید زنجیر های طلا در این بخش شما را با نکات حائز اهمیت آشنا می کنیم. مهم ترین نکته در انتخاب و خرید زنجیرهای طلا در مدل ۲۰۲۰ توجه به نوع زنجیر و روکش آن است. زنجیر ها ممکن است تماماً از جنس طلا ساخته شده و یا اینکه به صورت ترکیبی با سایر فلزات ساخته و توسط روکشی از طلا طراحی شده باشند. نکته قابل توجه دیگر در مورد زنجیرهای طلا ۲۰۲۰ توجه به عیار طلایی است که در ساخت زنجیر به کار رفته است. همانطور که می دانید هرچه عیار طلا بالاتر باشد جنس محصول نرم تر و مقاومت آن کمتر، در صورتی که قیمت آن بیشتر خواهد بود. اگر به دنبال خرید زنجیری برای استفاده مداوم و روزانه هستید، توصیه می‌کنیم به سراغ زنجیر های طلا با عیار پایین تر بروید. البته لازم به ذکر است طراحی زنجیر طلا در مدل ۲۰۲۰ به صورتی است که دارای استحکام و ضخامت کافی و مناسب جهت استفاده روزانه می باشد. از موارد دیگر که باید هنگام خرید به آن دقت کنید طول زنجیر طلا است. انتخاب کوتاه یا بلند بودن زنجیر طلا امری سلیقه‌ای و دلخواه می باشد. وزن زنجیرهای طلا از دیگر فاکتورهای مهم در امر خرید آن است. وزن زنجیرهای طلا ۲۰۲۰ به دلیل طراحی جدید کمی سنگین است. در انتخاب رنگ زنجیر طلا به رنگ پوست خود و هماهنگی آن دقت کنید. زنجیر های ۲۰۲۰ در رنگ های زرد، سفید و رزگلد در بازار وجود دارند. افرادی که دارای پوست حساس هستند به صاف و صیقلی بودن سطح زنجیر دقت نمایند. از آنجایی که زنجیرهای طلا مدل ۲۰۲۰ سنگین، پهن و با ضخامت هستند، توجه به قفل و میزان استحکام آن امری ضروری در خرید این محصول بشمار می رود.

قیمت زنجیرهای طلا 2020

همان طور که اطلاع دارید قیمت طلا هر لحظه در حال تغییر و بالا رفتن است. اگر قصد خرید طلا و جواهر را دارید، بهتر است ابتدا بودجه خود را مشخص کنید و وضعیت اقتصادی خود را برای خرید زیورآلات طلا در نظر بگیرید. زنجیر های طلا ۲۰۲۰ به دلیل سبک طراحی خاص دارای قیمت زیادی می باشند.

این مدل زنجیر ها معمولاً به صورت سنگین تر و توپر ساخته می‌شوند. به کار گرفتن سنگ های قیمتی و نگین های مختلف در طراحی و ساخت زنجیر های ۲۰۲۰ نیز باعث افزایش وزن و قیمت آن‌ها می‌شود. اُجرت از دیگر فاکتورهای تاثیر گذار بر قیمت زنجیر های مدل جدید می باشد که به مدل و نحوه ساخت زنجیر بستگی دارد.

نحوه خرید زنجیر طلا 2020

امروزه خرید زنجیرهای طلا با روش های متعدد و راحتی قابل انجام است. برای خانم های علاقه مند به خرید از فروشگاه و بازار، خرید حضوری پیشنهاد می شود. خانم ها به راحتی می توانند به مغازه های طلافروشی مراجعه کرده و انواع زنجیرهای مدل ۲۰۲۰ را مشاهده و بررسی کنند، سپس برای خرید اقدام نمایند. برای آن دسته از افرادی که وقت کافی برای گشت و گذار در بازار ندارند، همچنین برای صرفه جویی در انرژی و هزینه، خرید اینترنتی پیشنهاد می شود. برای خرید زنجیر طلا ۲۰۲۰ به صورت اینترنتی و آنلاین لازم است به یکسری نکات توجه کنید. در این روش امکان مشاهده تمامی مدل های زنجیرهای جدید به شما داده می شود.

برای مشاهده انواع زنجیرهای طلا 2020 به پیج اینستاگرام ما بپیوندید.