مینیمالیسم یک سبک کلاسیک در زندگی، نوع لباس پوشیدن و چیدمان اکسسوری هاست. در سبک مینیمالیستی شما باید ظاهر و استایلی ساده را انتخاب کنید و توجه داشته باشید که اکسسوری های اضافی را کنار بگذارید. سبک مینیمالیستی به منظور داشتن لوازم، لباس و جواهراتی شیک و کاربردی است. در این مقاله قصد داریم درباره به کارگیری سبک مینیمالیستی در انتخاب جواهرات بحث کنیم. از جمله وسایلی که می تواند در داشتن یک استایل مینیمالیستی به شما کمک کند دستبند مینیمالیستی است.

 دستبندهای مینیمالیستی

همانطور که گفته شد دستبند مینیمالیستی از جمله ابزار و وسایلی است که به کمک آن می توانید به استایلی به سبک مینیمالیستی به راحتی دست پیدا کنید. جالب است بدانید که دستبندهای مینیمالیستی در سال های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ در صنعت مد و فشن قرار گرفته اند. لازم به ذکر است که دستبندهای مینیمالیستی با هر استایل و لباسی در هر مکانی قابل استفاده می باشند. هماهنگ کردن دستبند مینیمالیستی با بافت لباس خود، یک راه آسان در رسیدن به ظاهری ساده و لاکچری است. استفاده از دستبند مینیمالیستی در کنار پوشش اسپرت همخوانی و جذابیت بیشتری دارد. پرهیز از استفاده از گردنبند، گوشواره و انگشترهای بزرگ و درشت نیز از قوانین داشتن یک استایل مینیمالیستی است. توجه داشته باشید که رنگ و شکل دستبند مینیمالیستی ساده و خنثی است. دستبند مینیمالیستی باید با اشکال ساده و کوچک طراحی شده باشد. در مجموع باید ظاهری ساده با رنگی خنثی داشته باشد. در طراحی دستبندهای مینیمالیستی اشکال پیچیده نباید به کار برده شود.

دستبندهای مینیمالیستی

 انواع دستبندهای مینیمالیستی

دستبندهای مینیمالیستی به دلیل طراحی های متنوع، جنس های مختلف، سادگی و جذابیت زیادی که دارند، هنوز هم به روز می باشند. دستبندهای مینیمالیستی با داشتن ظرافت و ظاهری مینیمال همیشه متمایز از سایر زیورآلات بوده و خیره کننده هستند و بدون شک بیشتر از سایر طلا و جواهرات سنگین و درشت جلب توجه می کنند. امروزه وجود تنوع زیاد در مدل ها و طرح های دستبندهای مینیمال، انتخاب برای خانم ها راحت تر شده است. دستبندهای مینیمالیستی در جنس های فولاد، طلا و نقره تهیه و تولید می شوند. این دستبندهای مینیمالیستی همچنین در رنگ های مختلف سفید، زرد، طلایی و رزگلد در بازار وجود دارند که شما با توجه به رنگ پوست خود می توانید رنگ دستبند خود را انتخاب کنید. قانونی که برای ساخت انواع دستبندهای مینیمالیستی وجود دارد، سادگی و ظرافت در طراحی آنهاست.

 قیمت دستبندهای مینیمالیستی

دستبندهای مینیمالیستی با توجه به وزن سبک تر و ظرافت بیشتری که دارند از قیمت مناسب تری نیز نسبت به سایر زیورآلات برخوردار می باشند. طراحی های ساده به کار رفته در دستبندهای مینیمالیستی نیز از اجرت کمتری برخوردار می باشند و در مجموع باعث کاهش قیمت نهایی این نوع دستبندها می شوند. دستبندهای مینیمالیستی طلا به دلیل مقدار طلای به کار رفته شده در آنها وزن کمتری داشته و ارزان تر می باشند. معمولاً در ساخت دستبندهای مینیمالیستی تراشکاری و ظرافت کاری وجود ندارد بنابراین اجرت زیادی نیز برای آن در نظر گرفته نمی شود، این مسئله باعث کاهش قیمت دستبندهای مینیمالیستی می شود. اگر به دنبال خرید یک هدیه بسیار مناسب برای خانم های جوان هستید، دستبندهای مینیمالیستی از نظر ظاهر و قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشند.

 ویژگی دستبندهای مینیمالیستی

دستبندهای مینیمال در مد و فشن برای یک استایل ساده و شیک کاربرد دارد. دستبندهای مینیمالیستی برای آقایان و خانم هایی که ساده و خوش پوش و در عین حال صرفه جو هستند بسیار مناسب است. برای داشتن یک دستبند مینیمالیستی کافی است مدل آن را ساده انتخاب کنید. سادگی اولین و مهمترین ویژگی یک دستبند مینیمالیستی است. همچنین رنگ دستبند مینیمالیستی نیز باید خنثی باشد. رنگ های سیاه، سفید، طوسی و بژ از رنگ های قابل استفاده در دستبند های مینیمالیستی است. در طراحی مینیمالیستی مدرن از رنگ های شادی مثل قرمز، زرد و نارنجی نیز در تهیه دستبندهای مینیمالیستی جذاب بهره گرفته می شود. یکی از ویژگی های مهم دستبندهای مینیمالیستی این است که شما می توانید آن را با هر تیپ و استایلی ست کنید. بر روی این دستبندها نباید هیچ گونه چاپ و یا طرح پیچیده ای دیده شود. جالب است بدانید که برخی از افراد فکر می کنند که استایل مینیمال با استفاده از اکسسوری ها تطابق ندارد. اما شما می توانید از یک دستبند مینیمالیستی ساده اما شیک در استایل خود استفاده کنید. دستبندهای مینیمالیستی در طراحی های مدرن دارای کمی نگین می باشند که مانعی ندارد.

 بحث آخر در مورد دستبندهای مینیمالیستی

با توجه به این که استایل مینیمال زنانه و مردانه از جمله استایل های به روز و کاربردی در دنیا به شمار می رود، انتخاب این استایل و اکسسوری های مربوط به آن مانند دستبند مینیمالیستی می تواند باعث صرفه جویی شما در وقت و هزینه شود. استفاده از دستبندهای مینیمالیستی می تواند باعث ارتقای سطح استایل مینیمال شما بشود. دستبندهای مینیمالیستی با توجه به ظاهر ساده ای که دارند هیچگاه باعث احساس خستگی شما نمی شوند. پس اگر تاکنون در انتخاب تیپ و اکسسوری های مینیمال مردد بوده اید، وقت آن است که با خیال راحت این استایل را برای خود انتخاب کنید.